ScrumEasy | Zmiany i poprawki
19879
post-template-default,single,single-post,postid-19879,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Zmiany i poprawki

Każda, nawet najlepiej zaprojektowana i zrealizowana funkcjonalność wymaga czasem zmian lub poprawek. Bardzo często klient ma inne oczekiwania co do działania nowych funkcjonalności, do czasu aż nie zobaczy efektu końcowego i nie przetestuje ich w praktyce. Ponieważ wartością najwyższą jest zadowolenie Twojego klienta, oczywistym jest, że chcesz tworzone przez siebie oprogramowanie stale doskonalić i rozwijać.

Dzięki ScrumEasy zapanujesz nad zmieniającymi się oczekiwaniami klienta. Z łatwością będziesz mógł rejestrować oczekiwane zmiany i poprawki jako nowe historyjki w backlog produktu, przypisując je do odpowiednich epików i wersji . Dzięki przejrzystemu widokowi planowania kolejnych wersji produktu (Roadmapa), zaprezentujesz klientowi w przystępny sposób czas oraz kolejność dostarczania nowych wersji oraz wspólnie z nim ustalisz skład funkcji i zmian jakie będą wraz z nimi dostarczane. Dzięki temu, że klient może mieć stały wgląd w skład planowanych wersji i terminy ich realizacji, może na bieżąco reagować i wprowadzać konieczne zmiany oraz ma pełną świadomość czego może się spodziewać.